O Nas

Dowiedz się o nas więcej i sprawdź, dlaczego jesteśmy jednymi z najlepszych doradców finansowych w Szczecinie.

doradztwo finansowe szczecin

Profesjonalne doradztwo finansowe w Szczecinie

Od ponad 10 lat pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz tych skierowanych dla firm. To pozwoliło nam uzyskać odpowiednie doświadczenie oraz cenną wiedzę, również w wyjątkowo trudnych sytuacjach. Wszystkie z nich udało nam się rozwiązać, a tym samym uzyskać najkorzystniejszą ofertę kredytową dla naszych Klientów.

Przez długie lata działalności nawiązaliśmy już współpracę z Klientami indywidualnymi, ale również z mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Podczas współpracy brane są przez nas pod uwagę przede wszystkim oczekiwania Klientów. Stawiamy je na pierwszym miejscu, dlatego współpraca z nami przynosi wiele korzyści. Dzięki niezależności i współpracy z wieloma bankami jako doradcy kredytowi dobieramy ofertę idealnie dopasowaną do możliwości Klienta.

 

Co nas wyróżnia?

 

Jako doradcy kredytowi kierujemy się zasadami, dzięki którym wyróżniamy się na rynku i zdobywamy zaufanie coraz to większej liczby Klientów.

  • Odpowiednio przemyślany plan obsługi Klienta — mamy świadomość, że organizacja spraw związanych z kredytem zajmuje dużo czasu, a przy tym może przysporzyć wiele nerwów. Samo szukanie wymarzonej nieruchomości może być wyczerpujące, a do tego dochodzi mnóstwo formalności. Dlatego też służymy profesjonalnym doradztwem finansowym już od samych podstaw. Skrupulatnie ustalamy z Klientem plan działania, aby nie pominąć żadnej ważnej kwestii, a przy tym zapewnić spełnienie oczekiwań względem pożyczki.
  • Wieloletnie doświadczenie i kompleksowa wiedza — świadcząc usługi przez ponad dekadę, nasz duet doradców kredytowych zdobył niezwykle cenną wiedzę. Pomogło w tym również wykształcenie na poziomie wyższym oraz liczne możliwości wykorzystane przez nas do zdobycia wiedzy z doradztwa finansowego.
  • Współpraca z wieloma bankami — cenimy sobie niezależność, dlatego we współpracy z bankami nie zawiązaliśmy żadnych wiążących umów. Tym samym przez ponad dekadę świadczonych usług doradztwa kredytowego udało nam się rozeznać wśród proponowanych ofert, dzięki czemu w krótkim czasie potrafimy przygotować idealnie dopasowaną propozycję.
  • Pełna dyskrecja i zrozumienie — w trakcie procesu kredytowego może pojawić się wiele utrudnień. Również nasi Klienci spotykali się wcześniej z wieloma odmowami. A gdy w grę wchodzi zakup wymarzonej nieruchomości lub rozwój firmy, uzyskanie kredytu jest niezwykle ważne.
  • Pozytywne opinie Klientów — największym sukcesem dla doradcy kredytowego są zadowoleni Klienci. Naszą pasją jest nasza praca, ponieważ pozwala ona na wspólną radość z uzyskanej pożyczki..
doradztwo finansowe w szczecinie

Pomoc dla zrezygnowanych Klientów

Jako zespół zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, zarządzając finansami naszych Klientów. Dlatego już od pierwszego spotkania udowadniamy naszą wiedzę w zakresie doradztwa finansowego, dzięki czemu z łatwością wzbudzamy niezwykle dla nas ważne zaufanie. Jesteśmy przygotowani na działanie pod presją czasu. Nie ma dla nas sytuacji niemożliwych.

Podczas pierwszego spotkania w naszym biurze z Klientami w Szczecinie jako duet doradców kredytowych często słyszymy historie na temat wcześniejszego odmawiania ze strony instytucji finansowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w krótkim czasie określić zdolności kredytowe Klienta. Dzięki nawiązanej współpracy z bankami nie pobieramy za świadczoną pomoc opłat od naszych Klientów.

Trafiali do nas Klienci zniechęceni licznymi odmowami ze strony banków czy innych instytucji finansowych. To pozwoliło nam na zebranie ogromnego doświadczenia w radzeniu sobie z trudnymi przypadkami. Nawet najbardziej skomplikowane sytuacje są dla nas możliwe do rozwiązania, o czym przekonało się już wielu Klientów. Możemy śmiało rzec, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie doradztwa finansowego, a zatem nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia.

Opinie Klientów na temat na temat naszego doradztwa finansowego świadczonego w biurze w Szczecinie są wyłącznie pozytywne. Jesteśmy cenieni za pełen profesjonalizm oraz empatyczne podejście do każdego z naszych Klientów. Uważamy nasze usługi za precyzyjne, a nas samych cenimy za gotowość do działania. Uważamy, że jest to klucz do sukcesu oraz do wyjścia z nawet najtrudniejszych sytuacji. Cieszymy się za każdym razem, gdy nasza pomoc może ułatwić Klientom drogę do zdobycia kredytu na wymarzoną nieruchomość czy rozwój firmy. Traktujemy Klientów tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani. Pojęcie kompleksowej pomocy jest dla nas niezwykle ważne, co stosujemy w praktyce w trakcie naszego doradztwa finansowego.

Już od rozpoczęcia pierwszej rozmowy dajemy Klientom zrozumienie oraz wysłuchujemy ich sytuacji. Każdy problem jest dla nas indywidualną sprawą. Takie podejście na przestrzeni ponad 10 lat pozwoliło nam na zawiązanie prawdziwych relacji, które zaowocowały podpisaniem umów kredytowych przez naszych Klientów. W historii naszej działalności istotny jest również fakt, iż jesteśmy dystrybutorami ubezpieczeń na życie dla kilku towarzystw ubezpieczeniowych. Współpracujemy również z Open Finance SA, który jest jednocześnie naszym operatorem.

Jako doradcy kredytowi nasze usługi w szczecińskim biurze świadczymy bezpłatnie. Po udanej transakcji rozliczamy się z bankiem we własnym zakresie. Dzięki temu Klient nie musi się martwić o dodatkowe koszty związane z poradami finansowymi. Ponadto nie zawiązaliśmy żadnych umów z konkretnymi bankami, co pozwala nam zachować niezależne podejście w trakcie szukanie propozycji dla Klienta zgodnie z jego oczekiwaniami. Zachęcamy wszystkich Klientów do skorzystania z naszych usług oraz poznania pełnej oferty naszego duetu doradców finansowych.

Umów się na darmowe konsultacje

Opinie klientów