Kredyty mieszkaniowe i hipoteczne

Nawiązując współpracę z naszym biurem w Szczecinie, Klienci spotykają się z indywidualnym podejściem oraz wieloletnim doświadczeniem, które pomaga w dobraniu dobrze dopasowanej oferty. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego nawet po wielu odmowach ze strony banków czy innych instytucji finansowych.

W życiu każdego nadchodzi taki moment, kiedy planowany zostaje zakup własnego lokum. Niestety, często jest to zbyt duży wydatek, na który brakuje wystarczających funduszy. Zdajemy sobie sprawę, w jak dużym stopniu zakup nowej nieruchomości wpływa na jakość życia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli możliwość uzyskania potrzebnych środków w postaci kredytu mieszkaniowego. Zapraszamy do naszego biura w Szczecinie, w którym uzyskają Państwo fachową poradę całkowicie bezpłatnie.

Kredyty na mieszkanie- konieczne warunki

Przed zdecydowaniem się na kredyt hipoteczny należy pamiętać, że jego środki muszą być przeznaczone na konkretny cel mieszkaniowy, którego szczegóły ustalane są podczas procesu kredytowego. Brane pod uwagę są również formy zatrudnienia osoby ubiegającej się o kredyt oraz historia w BIK-u. Klienci, którzy korzystali z pomocy naszego duetu doradców kredytowych ze Szczecina, usłyszeli wcześniej wielokrotną odmowę przydzielenia kredytu hipotecznego. W takich sytuacjach, dzięki współpracy z wieloma bankami, udowadniamy, że pożyczka nawet w bardzo trudnej sytuacji jest możliwa.

Przez banki wymagane jest uzyskanie wkładu własnego zazwyczaj nie mniejszego niż 10%. Nie zawsze jednak uzbieranie konkretnej kwoty jest możliwe, dlatego pomagamy naszym Klientom znaleźć odpowiednie zabezpieczenie umożliwiające uzyskanie kredytu.

Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest hipoteka. Ma to uchronić instytucję finansową przed niespłaconym zadłużeniem ze strony kredytobiorcy. Nasz duet ekspertów kredytowych służy również doradztwem w sprawie hipoteki. Wraz z Klientem szukamy wystarczającego zabezpieczenia, które zostanie zaakceptowane przez instytucję finansową. Ponadto odpowiednio przygotowujemy do sprawdzenia zdolności kredytowej przez bank.

Kredyty mieszkaniowe, hipoteczne Szczecin

Kredyt mieszkaniowy z naszą pomocą

Kredyty hipoteczne cieszą się popularnością ze względu na stosunkowo niską kwotę oprocentowania. Istotnym czynnikiem jest również długość okresu spłacania. Szukając oferty dla naszych Klientów, najważniejsze dla nas jest dobranie korzystnych warunków. Dzięki dokładnemu porównaniu kredytów mieszkaniowych dostępnych na rynku, mamy możliwość dopasowania oferty do potrzeb Klienta. Od samego początku współpracy zdobywamy niezbędne informacje, aby umożliwić podpisanie umowy kredytowej zgodnej z oczekiwaniami.

Wymagania przy kredytach hipotecznych często są specyficzne. Przedstawiamy wszystkie oferty na rynku, by później wspólnie z Klientem wybrać tę najbardziej odpowiednią. Decyzja zawsze jest podejmowana wspólnie, po wcześniejszych ustaleniach. Stawiamy przede wszystkim na korzyści naszych Klientów oraz bezproblemowe spłacanie.

Doradztwo na najwyższym poziomie

Połączenia wyższego wykształcenia oraz doświadczenia z zakresu finansów daje nam ogromne możliwości. Nie traktujemy naszej pracy jako obowiązek, a jako przyjemność. To pomaga nam również w nawiązywaniu szczerej relacji z Klientem, w której zaufanie jest dla nas priorytetem.

Zdajemy sobie sprawę, że przy organizacji kredytu hipotecznego potrzebna jest odpowiednia relacja z Klientem, która budowana jest poprzez rozmowę. Osobom, które się do nas zgłaszają, okazujemy zrozumienie niezależnie od sytuacji finansowej. Przeprowadzamy szczere rozmowy, które pomagają nam w doborze odpowiedniego planu kredytowego.

Podczas spotkania w naszym biurze w Szczecinie informujemy o wszelkich zobowiązaniach związanych z pożyczką hipoteczną. Po uzyskaniu dokładnych informacji na temat historii kredytowej oraz oczekiwanej wysokości kwoty kredytu nasi doradcy finansowi wraz z Klientem wybierają odpowiednią propozycję. Tak dobieramy warunki oferty, aby kredyt na mieszkanie był rozwiązaniem najkorzystniejszym. Dzięki temu na przestrzeni lat udało nam się zamknąć wiele trudnych spraw, które poskutkowały licznymi pozytywnymi opiniami.

Umów się na darmowe konsultacje