Kredyty dla firm

W czasach podwyżek i nieustannie rosnących podatków sfinalizowanie kredytu dla firmy staje się coraz to trudniejszym procesem. Istotne jest, aby podejmować dobrze przemyślane decyzje związane z działalnością firmy. Podobnie jest również w temacie kredytów, które mają pomóc w rozwoju firmy, a nie dodatkowo ją zadłużyć. W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa ekspertów kredytowych.

Nasze biuro od lat świadczy doradztwo finansowe dla Klientów ze Szczecina i okolic. Doradzamy w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, ale również kredytów dla firm. Dzięki współpracy z wieloma bankami na terenie całej Polski potrafimy doprowadzić do podpisania umowy kredytowej nawet po wielu wcześniejszych odmowach ze strony instytucji finansowych.

Oferta dopasowana do potrzeb

Przeszukując oferty banków, można natknąć się na wyjątkowo atrakcyjne propozycje. Korzystna oferta nie zawsze oznacza dopasowaną do konkretnych potrzeb. Ponadto sam proces składania wniosku o kredyt dla firmy może sprawiać duże trudności dla osób niedoświadczonych. Dlatego warto skorzystać z doradztwa naszego duetu doświadczonych ekspertów kredytowych, którzy z chęcią pomogą w wyborze idealnie dopasowanej propozycji do wymagań Klienta.

Nasze profesjonalne doradztwo w sprawie kredytów dla firm zaczyna się już na samym początku współpracy z Klientem. Zbieramy wszystkie istotne informacje, aby w kolejnym etapie przygotować indywidualnie dopasowaną ofertę. Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów i wybraniu odpowiedniej propozycji nasi doradcy kredytowi wspólnie z Klientem składają konieczne wnioski w sprawie przyznania kredytu dla firmy. Proces kredytowy może wydawać się sporym utrudnieniem, jednak przy naszej pomocy Klienci już po pewnym czasie podpiszą umowę kredytową.

Nasza firma przywiązuje ogromną wagę do relacji z Klientem. Służymy pomocą na każdym etapie procesu kredytowego, ale również w późniejszym czasie chętnie wspieramy naszych Klientów oraz w przypadku wszelkich wątpliwości udzielamy niezbędnych porad.

Kiedy złożyć wniosek w sprawie kredytu dla firmy

Banki oraz wszelkie instytucje finansowe w przypadku rozpatrywania wniosku o kredyt dla firmy biorą pod uwagę m.in. długość działalności przedsiębiorstwa na rynku. Niektóre banki przyznają pożyczkę już od pierwszego dnia funkcjonowania firmy, inne zaś wymagają dłuższego okresu czasu.

Ciężko wyznaczyć idealny moment na pożyczkę. Należy wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników oraz ewentualne dokumenty, które będą konieczne do skompletowania przed wypełnieniem wniosku. W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej usługi naszych doradców. Posiadamy szeroką wiedzę na temat kredytów dla firm oraz wszelkich formalności z nimi związanych. Zachęcamy do spotkania w Szczecinie, by omówić wszelkie możliwości.

Kredyty dla firm szczecin - kredyty firmowe

Wymagane dokumenty

Lista wymaganych dokumentów przez banki w przypadku składaniu wniosku o kredyt dla firmy jest długa i nie zawsze zrozumiała. Dodatkowo każda instytucja finansowa podchodzi do tego indywidualnie i uzupełnienie wszystkich formalności może wiązać się z czasochłonnym kompletowaniem. Proces ten zostanie znacznie ułatwiony dzięki pomocy naszych ekspertów kredytowych.

Historia związana z finansami firmy zawarta jest w BIKu i szczegółowo sprawdzana w trakcie procesu kredytowego. Ponadto pod uwagę brane są również inne czynniki. W przypadku, gdy dla banku firma posiada zbyt niskie dochody lub czas działalności jest za krótki, kredyt może zostać nieprzyznany. Tutaj z pomocą przychodzi nasz duet ekspertów kredytowych, który pomógł Klientom już w wielu trudnych sytuacjach.

Niemożliwe nie istnieje

Powodów do odmowy przydzielenia kredytu dla firmy może być wiele. Zbyt krótki czas działalności, za niskie dochody czy problemy ze wcześniejszymi spłatami to tylko jedne z czynników, które mogą wpłynąć na tę decyzję. W naszej kompetencji leży doradztwo na najwyższym poziomie, które doprowadzi do podpisania przez naszych Klientów umowy kredytowej. Przygotowywana przez nas oferta jest dopasowana przy uwzględnieniu możliwości finansowych oraz czasu spłaty pożyczki.

Umów się na darmowe konsultacje